२४७ स्थानको मतपरिणामः- को कहाँ विजयी (नामावली सहित )

537
views

असार १९ स्थानीय तह दोश्रो चरणको नतिजा आउने क्रम जारी छ। हालसम्म प्राप्त २४७ स्थानको नतिजाअनुसार एमाले सबैभन्दा बढि १०४ स्थानमा विजयी भएको छ। एमालेलाई पछ्याइरहेको नेपाली कांग्रेस ९६ ठाउँमा विजयी भएको छ भने माओवादी केन्द्र ३२ स्थानमा विजयी भएको छ।
नेपाली कांग्रेस
१।बडिमालिका नगरपालिका, बाजुरा, पदम बडुवाल
२।महाकाली नगरपालिका, दार्चुला, हंशराज भट्ट
३।भोजपुर नगरपालिका, भोजपुर, कैलाशकुमार आले
४।दशरथ चन्द नगरपालिका, बैतडी, नरेन्द्रसिंह थापा
५।बुंगल नगरपालिका, बझाङ, धनबहादुर विष्ट
६।त्रिवेणी नगरपालिका, बाजुरा, रामसिंह रावल
७।गुलरिया नगरपालिका, बर्दिया, मुक्तिनाथ यादव शैल्यशिखर
८।कमलबजार नगरपालिका, अछाम, ओमप्रकाश विष्ट
९।सुनवल नगरपालिका, नवलपरासी, भीमबहादुर थापा क्षेत्री
१०।शितगंगा नगरपालिका, अर्घाखाँची, सूर्य अधिकारी
११।मेलौली नगरपालिका, बैतडी, कृष्णसिंह नायक
१२।बुढीगंगा नगरपालिका, बाजुरा, दिपकविक्रम शाह
१३।लालीगुराँस नगरपालिका, तेह्रथुम, अर्जुन माबोहाङ
१४।पाटन नगरपालिका, बैतडी, केशवबहादुर चन्द
१५।शिखर नगरपालिका, डोटी, सीताराम जोशी
१६।पाँचखपन नगरपालिका, संखुवासभा, विपिन राई
१७।पंचदेवल विनायक नगरपालिका, अछाम, देवराज देवकोटा
१८।परशुराम नगरपालिका, डडेल्धुरा, भीमबहादुर साउद
१९।सोलु दूधकुण्ड नगरपालिका, नाम्गेल जाङ्गबु शेर्पा
२०।धर्मादेवी नगरपालिका, संखुवासभा,रमेश जिमी
२१।महाकाली नगरपालिका, कन्चनपुर, वीरवहादुर सुनार
२२।सितगंगा नगरपालिका, अर्घाखाँची, सूर्यप्रसाद अधिकारी
२३।रामग्राम नगरपालिका, नवलपरासी, नरेन्द्रकुमार गुप्ता
२४।रामपुर नगरपालिका, पाल्पा, रमणबहादुर थापा
२५।हलेसी तुवाचुङ नगरपालिका, खोटाङ, इवन राई
२६।फिदिम नगरपालिका, पाँचथर, ओनाहाङ नेम्वाङ
२७।बुढीनन्दा नगरपालिका, बाजुरा, पदमकुमार गिरी
२८।षडानन्द नगरपालिका, भोजपुर, वीरबल राई
२९।रतुवामाइ नगरपालिका, मोरङ, रविन राई
३०।शुक्लाफाँट नगरपालिका, कन्चनपुर, दिलबहादुर ऐयर
३१।सुनवर्षी नगरपालिका, मोरङ, कालीप्रसाद दास
३२।सन्धीखर्क नगरपालिका, अर्घाखाँची, कमलप्रसाद भूसाल
३३।लेटाङ नगरपालिका, मोरङ, शंकर राई
३४।शैल्यशिखर गाउँपालिका, खोटाङ, भूपेन्द्र राई
३५।राजपुर गाउँपालिका, दाङ, लोकराज केसी
३६।छत्रदेव गाउँपालिका, अर्घाखाँची, लेखनाथ पोखरेल
३७।जोशीपुर गाउँपालिका, कैलाली, रामकृष्ण चौधरी
३८।लुङ्ग्री गाउँपालिका, रोल्पा, दुर्गाबहादुर खड्का
३९।डुडुवा गाउँपालिका, बाँके, नरेन्द्र चौधरी
४०।सिलिचोङ गाउँपालिका, संखुवासभा, रामबहादुर राई
४१।सत्यवती गाउँपालिका, गुल्मी, परिश्रर ढकाल
४२।ऐरावती गाउँपालिका, प्यूठान, नबिलविक्रम शाह
४३।दुहुँ गाउँपालिका, दार्चुला, पुलेन्द्रवहादुर कार्की
४४।ढकारी गाउँपालिका, अछाम, धनबहादुर बुढा
४५।रैनादेवी छहरा गाउँपालिका, पाल्पा, रामबहादुर कार्की
४६।खप्तडछान्ना गाउँपालिका, बझाङ, बर्कबहादुर रोका
४७।बान्नीगढी जयगढ गाउँपालिका, अछाम, राजेन्द्र बहादुर खड्का
४८।सिगास गाउँपालिका, बैतडी, हरिसिंह धामी
४९।फालेलुंग गाउँपालिका, पाँचथर, सञ्चकुमार केरुङ
५०।गौमुखी गाउँपालिका, प्यूठान, विष्णुकुमार गिरी
५१।साल्पासिलिछो गाउँपालिका, भोजपुर, महेश राई
५२।माङसेबुङ गाउँपालिका, इलाम, डिकेन्द्र इदिङ्गो
५३।राप्तीसोनारी गाउँपालिका, बाँके, लाहुराम थारु
५४।बराहपोखरी गाउँपालिका, खोटाङ, शालिकराम बञ्जारा
५५।नौवहिनी गाउँपालिका, प्यूठान, शिव रिजाल
५६।पाणिनी गाउँपालिका, अर्घाखाँची, अच्युत गौतम
५७।फाल्गुनन्द गाउँपालिका, पाँचथर,अमरकुमार नेम्वाङ
५८।आलिताल गाउँपालिका, डडेल्धुरा, बलबहादुर गुरुङ
५९।अरुण गाउँपालिका, भोजपुर, गजेन्द्रबहादुर कार्की
६०।गन्यापधुरा गाउँपालिका, डडेल्धुरा, नवलबहादुर मल्ल
६१।हिमाली गाउँपालिका, बाजुरा, गोविन्द बहादुर मल्ल
६२।ऐसेंलुखर्क गाउँपालिका, खोटाङ, विश्वनाथ निरौला
६३।प्रतापपुर गाउँपालिका, नवलपरासी, राजकुमार शर्मा
६४।चन्द्रकोट गाउँपालिका, गुल्मी, द्रोणबहादुर खत्री
६५।मेरिङदेन गाउँपालिका, ताप्लेजुङ, गणेशबहादुर लिम्बू
६६।तुम्वेवा गाउँपालिका, पाँचथर, होमनाथ थापा
६७।सुर्नया गाउँपालिका, बैतडी, वीरबहादुर विष्ट
६८।बडीकेदार गाउँपालिका, डोटी, कृष्णबहादुर चन्द
६९।छेडदह गाउँपालिका, बाजुरा, नरबहादुर रावत
७०।काँडा गाउँपालिका, बझाङ, राजेन्द्र बहादुर बोहोरा
७१।त्रिवेणी आठराई गाउँपालिका, ताप्लेजुङ, विश्वनाथ सिटौला
७२।शान्तिनगर गाउँपालिका, दाङ, कमानसिंह डाँगी
७३।यशोधरा गाउँपालिका, कपिलवस्तु, गिरजेशकुमार पाण्डे
७४।रोङ गाउँपालिका, इलाम, शम्सेर राई
७५।खिजिदेम्बा गाउँपालिका, ओखलढुंगा, वेदबहादुर रोका
७६।तुर्माखाद गाउँपालिका, अछाम, पुष्पराज शर्मा
७७।नौबहिनी गाउँपालिका, प्यूठान, शिवराज रिजाल
७८।गेरुवा गाउँपालिका, बर्दिया, जमानसिंह केसी
७९।मालिकार्जुन गाउँपालिका, दार्चुला, नरेन्द्रसिंह धामी
८०।सिरिजंगा गाउँपालिका, ताप्लेजुङ, टिकाराम गुरुङ
८१।चिचिला गाउँपालिका, संखुवासभा, पासाङ नोर्बु शेर्पा
८२।ब्यास गाउँपालिका, दार्चुला, दिलीप बुढाथोकी
८३।बगनासकाली गाउँपालिका, पाल्पा, कृष्णप्रसाद बस्याल
८४।माथागढी गाउँपालिका, पाल्पा, सन्तोषकुमार थापा
८५।के।आइ।सिंह गाउँपालिका, डोटी, लोकेन्द्र शाही
८६। सुनकोसी गाउँपालिका, ओखलढुंगा, रुद्र अधिकारी
८७।चम्पादेवी गाउँपालिका, ओखलढुंगा, नवराज केसी
८८।मानेभञ्ज्याङ गाउँपालिका, ओखलढुंगा, मोतिराज राई
८९।फाकाफोकथुम गाउँपालिका, इलाम, राम श्रेष्ठ
९०।मायादेवी गाउँपालिका, रुपन्देही, धु्रवनारायण चौधरी
९१।दिपु्रङ गाउँपालिका, खोटाङ, भूपेन्द्र राई
९२।शिवनाथ गाउँपालिका, बैतडी, कर्णसिंह साउद
९३।गुल्मीदरबार गाउँपालिका, गुल्मी, अशोककुमार थापा
९४।सुर्मा गाउँपालिका, बझाङ, नरबहादुर बोहोरा
९५।भोटेखोला गाउँपालिका, संखुवासभा, पेम्बा भोटे
९६।भागेश्वर गाउँपालिका, डडेल्धुरा, कौशिला भट्ट

एमाले
१।अमरगढी नगरपालिका, डडेल्धुरा, विश्वेश्वरप्रसाद ओझा
२।मादी नगरपालिका, संखुवासभा, विदुर लिन्थेप
३।रेसुङ्गा नगरपालिका, गुल्मी, डिल्लीराज भुसाल
४।मुसिकोट नगरपालिका, गुल्मी, सोमनाथ सापकोटा
५।जयपृथ्वी नगरपालिका, बझाङ, वीरेन्द्र खड्का
६।धनकुटा नगरपालिका, धनकुटा, चिन्तन तामाङ
७।पाख्रिबास नगरपालिका, धनकुटा, विर्षबहादुर राई
८।महालक्ष्मी नगरपालिका, धनकुटा, पर्शुराम नेपाल
९।स्वर्गद्वारी नगरपालिका, प्यूठान, नेत्रबहादुर रोकाय
१०।सैनामैना नगरपालिका, रुपन्देही, चित्रबहादुर कार्की
११।दिपायल सिलगढी नगरपालिका, डोटी, मञ्जु मलासी
१२।म्याङलुङ नगरपालिका, तेह्रथुम, सन्जय तुम्बाहाम्फे
१३।सिद्धिचरण नगरपालिका, ओखलढुंगा, मोहनकुमार श्रेष्ठ
१४।तानसेन नगरपालिका, पाल्पा, अशोक शाही
१५।रुपाकोट मझुवागढी नगरपालिका, खोटाङ, दीपनारायण रिजाल
१६।मंगलसेन नगरपालिका, अछाम, पदम बोहरा
१७।खाँदबारी नगरपालिका, संखुवासभा, मुरारीप्रसाद खतिवडा
१८।फुङलिङ नगरपालिका, ताप्लेजुङ, छत्रपति प्याकुरेल
१९।चैनपुर नगरपालिका, संखुवासभा, भरत खत्री
२०।इलाम नगरपालिका, इलाम, महेश बस्नेत
२१।देउमाइ नगरपालिका, इलाम, सूर्य पोखरेल
२२।ठाकुरबाबा नगरपालिका, बर्दिया, घननारायण श्रेष्ठ
२३।पूर्वखोला गाउँपालिका, पाल्पा, नुन बहादुर थापा
२४।सन्दकपुर गाउँपालिका, इलाम, उदयबहादुर राई
२५।हतुवागढी गाउँपालिका, भोजपुर, प्रेमबहादुर राई
२६।जन्तेढुंगा गाउँपालिका, खोटाङ, शंकर राई
२७।मिक्वाखोला गाउँपालिका, ताप्लेजुङ, रामकुमार सावा
२८।पूर्वीचौकी गाउँपालिका, डोटी, दीर्घराज बोगटी
२९।दूधकोशी गाउँपालिका, सोलुखुम्बु, बुद्धिकिरण राई
३०।मष्टा गाउँपालिका, बझाङ, कर्णबहादुर कठायत
३१।लामिडाँडा गाउँपालिका, खोटाङ, लीलानाथ निरौला
३२।कुम्मायक गाउँपालिका, पाँचथर, जयबहादुर चेम्जोङ
३३।त्रिवेणीसुस्ता गाउँपालिका, नवलपरासी, रामप्रसाद पाण्डेय
३४।रुरु गाउँपालिका, गुल्मी, नीलकण्ठ गौतम
३५।सभापोखरी गाउँपालिका, संखुवासभा, रत्नबहादुर सुब्बा
३६।सोताङ गाउँपालिका, सोलुखुम्बु, वीरबहादुर राई
३७।स्वामीकार्तिक गाउँपालिका, बाजुरा, चिरञ्जिवी शाही
३८।छथर जोरपाटी गाउँपालिका, धनकुटा, शेरबहादुर लिम्बू
३९।मेन्छयायम गाउँपालिका, तेह्रथुम, यादव बहादुर खापुङ
४०।त्रिवेणी गाउँपालिका, रोल्पा, शान्तकुमार ओली
४१।नौगाड गाउँपालिका, दार्चुला, प्रेमसिंह धामी
४२।सरुमारानी गाउँपालिका, प्युठान, झगवहादुर विश्वकर्मा
४३।निस्दी गाउँपालिका, पाल्पा, मुक्तबहादुर सारु
४४।चौविसे गाउँपालिका, धनकुटा, खजिन्द्र राई
४५।चुरे गाउँपालिका, कैलाली, धनबहादुर रोक्का मगर
४६।चुलाचुली गाउँपालिका, इलाम, प्रदिपचन्द्र राई
४७।उदयपुरगढी गाउँपालिका, उदयपुर, मानबहादुर मगर
४८।सायल गाउँपालिका, डोटी, तेजबहादुर डुम्रेल
४९।रम्भा गाउँपलिका, पाल्पा, विष्णुप्रसाद भण्डारी
५०।रुम्टीगढी गाउँपालिका, रोल्पा, बालाराम बुढामगर
५१।छथर गाउँपालिका, तेह्रथुम, सन्तोष तिगेला
५२।पञ्चेश्वर गाउँपालिका, बैतडी, गोरखबहादुर चन्द
५३।रौतामाई गाउँपालिका, उदयपुर, गजेन्द्रवहादुर खड्का
५४।थलारा गाउँपालिका, बझाङ, भुवनेश्वर उपाध्याय
५५।माण्डवी गाउँपालिका, प्युठान, श्रीधर रोका
५६।गौमुल गाउँपालिका, बाजुरा, हरि रोकाया
५७।केपिलासगढी गाउँपालिका, खोटाङ, कृष्णकुमार राई
५८।आठराई गाउँपालिका, तेह्रथुम, बिष्णुविक्रम बुढा
५९।फेदाप गाउँपालिका, तेह्रथुम, हरिप्रसाद चोङवाङ लिम्बू
६०।आदर्श गाउँपालिका, डोटी, टेकबहादुर रोकाया
६१।गढवा गाउँपालिका, दाङ, सहजराम यादव
६२।रिब्दीकोट गाउँपालिका, पाल्पा, नारायणबहादुर जिसी
६३।मोहन्याल गाउँपालिका, कैलाली, नवलसिंह रावल
६४।साँगुरीगढी गाउँपालिका, धनकुटा, कुमारजंग याख्खा
६५।केदारस्यूँ गाउँपालिका, बझाङ, इन्द्रबहादुर भण्डारी
६६।खुम्बु पासाङल्हामु गाउँपालिका, सोलुखुम्बु, निमदोर्जी शेर्पा
६७।याङ्वरक गाउँपालिका, ताप्लेजुङ, केशर म्याङ्बो
६८।छत्रकोट गाउँपालिका, गुल्मी, मधुकृष्ण पन्थ
६९।मालिका गाउँपालिका, गुल्मी, रितबहादुर थापा
७०।जोरायल गाउँपालिका, डोटी, दुर्गा ओझा
७१।डीलासैनी गाउँपालिका, बैतडी, उकेन्द्र बोहरा
७२।नेचा सल्यान गाउँपालिका, सोलुखुम्बु, डुफकुमार बास्तोला
७३।दंगीशरण गाउँपालिका, दाङ, भागिराम चौधरी
७४।माइजोगमाई गाउँपालिका, इलाम, जितबहादुर राई
७५।मकालु गाउँपालिका, संखुवासभा, खड्गबहादुर कटुवाल
७६।कञ्चन गाउँपालिका, रुपन्देही, गोकर्णबहादुर क्षेत्री
७७।रामप्रसाद राई गाउँपालिका, भोजपुर, विजय राई
७८।मौवाखोला गाउँपालिका, ताप्लेजुङ, राजनकुमार थक्लुङ्ग
७९।।बित्थडचिर गाउँपालिका, बझाङ, प्रेमबहादुर बोहोरा
८०।।ताप्ली गाउँपालिका, उदयपुर, उद्धवसिंह थापा
८१।लेकम गाउँपालिका, दार्चुला, प्रमानन्द जोशी
८२।दुर्गाथली गाउँपालिका, बझाङ, प्रयागराज जोशी
८३।।अपिहिमाल गाउँपालिका, दार्चुला, धर्मानन्द सिंह
८४।।तालकोट गाउँपालिका, बझाङ, लालबहादुर विष्ट
८५।खाल्सा छिन्ताङ सहीदभुमि गाउँपालिका, धनकुटा, मनोज राई
८६।पौवादुम्मा गाउँपालिका, भोजपुर, किरण राई
८७।हिलिहाङ गाउँपालिका, पाँचथर, भवानीप्रसाद लिङदेन
८८।तिनाउ गाउँपालिका, पाल्पा, अमबहादुर घर्ती
८९।मालारानी गाउँपालिका, अर्घाखाँची, बालकृष्ण आचार्य
९०।गोरखबहादुर चन्द गाउँपालिका, अर्घाखाँची, बालकृष्ण आचार्य
९१।दोगाडाकेदार गाउँपालिका, बैतडी, चक्रबहादुर कार्की
९२।शुद्धोधन गाउँपालिका, रुपन्देही, किशुनचन्द्र चौधरी
९३।विजयनगर गाउँपालिका, कपिलवस्तु, गोपालबहादुर थापा
९४।चौरपाटी गाउँपालिका,अछाम, हर्क साउद
९५।खोटेहाङ गाउँपालिका, खोटाङ, प्रदीप राई
९६।मिक्लाजुङ गाउँपालिका, मोरङ, देवीप्रसाद आचार्य
९७।बेलडाँडी गाउँपालिका, कन्चनपुर, धनबहादुर थापा
९८।बढैयाताल गाउँपालिका, बर्दिया, लालबहादुर श्रेष्ठ
९९।मदाने गाउँपालिका, गुल्मी, दानबहादुर केसी
१००। फक्ताङलुङ गाउँपालिका, ताप्लेजुङ, सरोज लिम्बू
१०१। याङवरक गाउँपालिका, लेखनाथ घिमिरे
१०२।पाण्डवगुफा गाउँपालिका, बाजुरा, कालीबहादुर शाही
१०३। ट्याम्के मैयुम गाउँपालिका, भोजपुर, ध्रुवराज राई
१०४।नवदुर्गा गाउँपालिका, डडेल्धुरा, कबिन्द्र बहादुर विष्ट

माओवादी केन्द्र
१।रोल्पा नगरपालिका, रोल्पा, पूर्ण केसी
२।मधुवन नगरपालिका, बर्दिया, गणेशबहादुर क्षेत्री
३।बारबर्दिया नगरपालिका, बर्दिया, दुर्गाबहादुर थारु
४।पुर्चौडी नगरपालिका, बैतडी, रणबहादुर कुँवर
५।भुमेकास्थान नगरपालिका, अर्घाखाँची, रेशम थापा
६।अजयमेरु गाउँपालिका, डडेल्धुरा, उमेश भट्ट ‘विकास’
७।सिस्ने गाउँपालिका, रुकुम, कुमारी बराल गौतम
८।बोगटान गाउँपालिका, डोटी, कमलबहादुर गड्सिला
९।थवाङ गाउँपालिका, रोल्पा, वीरबहादुर घर्ती
१०।दुईखोली गाउँपालिका, रोल्पा, नीमकान्त डाँगी
११।लालझाडी गाउँपालिका, कञ्चनपुर, मदनसेन बडायक
१२।सुनछहरी गाउँपालिका, रोल्पा, आशबहादुर पुनमगर
१३।आमचोक गाउँपालिका, भोजपुर, अशोक राई
१४।साकेला गाउँपालिका, खोटाङ, अर्जुनकुमार खड्का
१५।चिसंखुगढी गाउँपालिका, ओखलढुंगा, निशान्त शर्मा
१६।मार्मा गाउँपालिका, दार्चुला, जमनसिंह धामी
१७।सुकिदह गाउँपालिका, रोल्पा, वीरबहादुर केसी
१८।माडी गाउँपालिका, रोल्पा, नन्दबहादुर पुन
१९।धुर्कोट गाउँपालिका, गुल्मी, भुपाल पोखरेल
२०।लिखुपिके गाउँपालिका, सोलुखुम्बु, डम्बरबहादुर बस्नेत
२१।मेल्लेख गाउँपालिका, अछाम, लोकबहादुर बोहरा
२२।सुनकोशी गाउँपालिका, उदयपुर, मेजरकुमार राई
२३।मिक्लाजुङ गाउँपालिका, पाँचथर, अमरराज माखिम
२४।पाल्हीनन्दन गाउँपालिका, नवलपरासी, विजयी दीपक गुप्ता
२५।सुवर्णावती गाउँपालिका, रोल्पा, गुणेन्द्र घर्ती
२६।महाकुलुङ गाउँपालिका, सोलुखुम्बु, सागर किराती नाछिरिङ
२७।बंगलाचुली गाउँपालिका, दाङ, भक्तबहादुर ओली
२८।पुथा उत्तरगंगा गाउँपालिका, रुकुम, ओमप्रसाद घर्ती
२९।भुमे गाउँपालिका, रुकुम, रामसुर बुढा
३०।दुधकौशिका गाउँपालिका, सोलुखुम्बु, असिम राई
३१।ओमसतिया गाउँपालिका, रुपन्देही, हिराकुमार केबट
३२।रामारोशन गाउँपालिका, अछाम, झंकर साउद

संघीय समाजवादी फोरम

१।नरैनापुर गाउँपालिका, बाँके, इश्तियाक अहमद साह
२।मायादेवी गाउँपालिका, कपिलवस्तु, बजरंगीप्रसाद कुमी
३।गैडहवा गाउँपालिका, रुपन्देही, बचुलाल कबट
४।भोक्राह गाउँपालिका, सुनसरी, महेन्द्रप्रसाद यादव
५।रोहिणी गाउँपालिका, रुपन्देही, सरोजकुमार यादव
६।मर्चवार गाउँपालिका, रुपन्देही, केशव नन्द बानियाँ

फोरम लोकतान्त्रिक
१।दुहवी नगरपालिका, सुनसरी, वेदराज गच्छदार
२।सरावल गाउँपालिका, नवलपरासी, राधेश्याम चौधरी
३।बर्जु गाउँपालिका, सुनसरी, रघुनन्दन चौधरी
४।जानकी गाउँपालिका, कैलाली, प्रदीप चौधरी

राप्रपा
१।कचनकवल गाउँपालिका, झापा, अन्जरा आलम

२।हल्दीबारी गाउँपालिका, झापा, रवीन्द्र लिङ्देन
राष्ट्रिय जनमोर्चा
१।मल्लरानी गाउँपालिका, प्युठान, अमरध्वज राना
२।झिमरुक गाउँपालिका, प्युठान, तीलबहादुर जिसी
स्वतन्त्र
१।शुद्धोधन गाउँपालिका, कपिलवस्तु, निशार अहमद खाँ