३०४ तहको परिणामः कस्ले कहाँ मारे बाजी (नामसहित)

551
views

दोस्रो चरणमा निर्वाचन भएका ३३४ स्थानीय तहमध्ये अहिलेसम्म ३०४ स्थानको मतगणना सकिएको छ। अब ३० स्थानीय तहको मात्र मतपरिणाम आउन बाँकी छ। मत परिणाम आउन बाँकी १९ स्थानमा एमाले र ४ स्थानमा कांग्रेसले अग्रता लिइरहेका छन्।
मतगणना सकिएका इकाइहरुमा अहिलेसम्म १३३ स्थान जितेर नेकपा एमाले अग्रस्थानमा छ। दोस्रो दल बनेको नेपाली कांग्रेसले ११५ स्थान जितेको छ। मतगणना भइरहेकामा कांग्रेसको अग्रता जम्मा ४ स्थानमा अग्रता छ । त्यस्तै माओवादी केन्द्र ३६ स्थानीय तह जितेर तेस्रो स्थानमा रहेको छ। मतगणना भइरहेका दुई स्थानमा अग्रता लिइरहेको छ।

एमालेले जितेका १३३ इकाइ

– मैवाखोला गाउँपालिका, ताप्लेजुङ

– मिक्वाखोला गाउँपालिका, ताप्लेजुङ
– याङवरक गाउँपालिका, ताप्लेजुङ
– फत्ताङलुङ गाउँपालिका, ताप्लेजुङ
– हिलिहाङ गाउँपालिका, पाँचथर
– कुम्मायक गाउँपालिका, पाँचथर
– याङवरक गाउँपालिका, पाँचथर
– इलाम नगरपालिका, इलाम
– माई नगरपालिका, इलाम
– देउमाई नगरपालिका, इलाम
– सूर्योदय नगरपालिका, इलाम
– सन्दकपुर गाउँपालिका, इलाम
– चुलाचुली गाउँपालिका, इलाम
– माई(जोगमाई गाउँपालिका, इलाम
– खाँदबारी नगरपालिका, संखुवासभा
– चैनपुर नगरपालिका, संखुवासभा
– मादी नगरपालिका, संखुवासभा
– सभापोखरी गाउँपालिका, संखुवासभा
– मकालु गाउँपालिका, संखुवासभा
– म्याङलुङ नगरपालिका, तेह्रथुम
– मेन्छेयाम गाउँपालिका, तेह्रथुम
– छथर गाउँपालिका, तेह्रथुम
– आठराई गाउँपालिका, तेह्रथुम
– फेदाप गाउँपालिका, तेह्रथुम
– हतुवागढी गाउँपालिका, भोजपुर
– पौवादुम्बा गाउँपालिका, भोजपुर
– रामप्रसाद राई गाउँपालिका, भोजपुर
– टेम्के मैयुम गाउँपालिका, भोजपुर
– लामीडाँडा गाउँपालिका, खोटाङ
– जन्तेढुंगा गाउँपालिका, खोटाङ
– केपिलासगढी गाउँपालिका, खोटाङ
– रूपाकोट मझुवागढी गाउँपालिका, खोटाङ
– खोटेहाङ गाउँपालिका, खोटाङ
– धनकुटा नगरपालिका, धनकुटा
– पाख्रिबास नगरपालिका, धनकुटा
– महालक्ष्मी नगरपालिका, धनकुटा
– साँगुरीगढी गाउँपालिका, धनकुटा
– खाल्सा छिन्ताङ शहीदभूमि गाउँपालिका, धनकुटा
– छथर जोरपाटी गाउँपालिका, धनकुटा
– चौबीसे गाउँपालिका, धनकुटा
– सोताङ गाउँपालिका, सोलुखुम्बु
– दूधकोशी गाउँपालिका, सोलुखुम्बु
– खुम्बु पासाङ ल्हामु गाउँपालिका, सोलुखुम्बु
– नेचा सल्यान गाउँपालिका, सोलुखुम्बु
– कटारी नगरपालिका, उदयपुर
– ताप्ली गाउँपालिका, उदयपुर
– उदयपुरगढी गाउँपालिका, उदयपुर
– रौतामाई गाउँपालिका, उदयपुर
– सिद्धिचरण नगरपालिका, ओखलढुंगा
– लिखु गाउँपालिका, ओखलढुंगा
– मोलुङ गाउँपालिका, ओखलढुंगा
– बेलबारी नगरपालिका, मोरङ
– मिक्लाजुङ गाउँपालिका, मोरङ
– कानेपोखरी गाउँपालिका, मोरङ
– ग्रामथान गाउँपालिका, मोरङ
– कन्काई नगरपालिका, झापा
– कमल गाउँपालिका, झापा

– त्रिवेणी सुस्ता गाउँपालिका, नवलपरासी

– फुङलिङ नगरपालिका, ताप्लेजुङ

– बर्दघाट नगरपालिका, नवलपरासी
– तिलोत्तमा नगरपालिका, रूपन्देही
– सैनामैना नगरपालिका, रूपन्देही
– कञ्चन गाउँपालिका, रूपन्देही
– शुद्धोदन गाउँपालिका, रूपन्देही
– सियारी गाउँपालिका, रूपन्देही
– विजयनगर गाउँपालिका, कपिलवस्तु
– शिवराज नगरपालिका, कपिलवस्तु
– तानसेन नगरपालिका, पाल्पा
– तिनाउ गाउँपालिका, पाल्पा
– निस्दी गाउँपालिका, पाल्पा
– पूर्वखोला गाउँपालिका, पाल्पा
– रिब्दीकोट गाउँपालिका, पाल्पा
– रम्भा गाउँपालिका, पाल्पा
– मुसीकोट नगरपालिका, गुल्मी
– रेसुङ्गा नगरपालिका, गुल्मी
– मालिका गाउँपालिका, गुल्मी
– इस्मा गाउँपालिका, गुल्मी
– मदाने गाउँपालिका, गुल्मी
– रुरु गाउँपालिका, गुल्मी
– छत्रकोट गाउँपालिका, गुल्मी
– मालारानी गाउँपालिका, अर्घाखाँची
– माण्डवी गाउँपालिका, प्यूठान
– सरूमारानी गाउँपालिका, प्यूठान
– स्वर्गद्वारी नगरपालिका, प्यूठान
– त्रिवेणी गाउँपालिका, रोल्पा
– रून्टीगढी गाउँपालिका, रोल्पा
– घोराही उपमहानगरपालिका, दाङ
– लमही नगरपालिका, दाङ
– गढवा गाउँपालिका, दाङ
– दंगीशरण गाउँपालिका, दाङ
– बबई गाउँपालिका, दाङ
– बैजनाथ गाउँपालिका, बाँके
– जानकी गाउँपालिका, बाँके
– खजुरा गाउँपालिका, बाँके
– ठाकुरबाबा नगरपालिका, बर्दिया
– बढैया ताल गाउँपालिका, बर्दिया
– बाँसगढी नगरपालिका, बर्दिया

– मंगलसेन नगरपालिका, अछाम

– साँफेबगर नगरपालिका, अछाम
– चौरपाटी गाउँपालिका, अछाम
– जयपृथ्वी नगरपालिका, बझाङ
– थलारा गाउँपालिका, बझाङ
– बित्थडचिर गाउँपालिका, बझाङ
– तलकोट गाउँपालिका, बझाङ
– दुर्गाथली गाउँपालिका, बझाङ
– केदारस्युँ गाउँपालिका, बझाङ
– मस्टा गाउँपालिका, बझाङ
– छबीसपाथिभेरा गाउँपालिका, बझाङ
– गौमुल गाउँपालिका, बाजुरा
– पाण्डवगुफा गाउँपालिका, बाजुरा
– स्वामीकार्तिक गाउँपालिका, बाजुरा
– अमरगढी नगरपालिका, डडेल्धुरा
– नवदुर्गा गाउँपालिका, डडेल्धुरा
– दिपायल सिलगढी नगरपालिका, डोटी
– सायल गाउँपालिका, डोटी
– पूर्वीचौकी गाउँपालिका, डोटी
– आदर्श गाउँपालिका, डोटी
– जोरायल गाउँपालिका, डोटी
– पञ्चेश्वर गाउँपालिका, बैतडी
– डिलासैनी गाउँपालिका, बैतडी
– दोगाडा केदार गाउँपालिका, बैतडी
– नौगाड गाउँपालिका, दार्चुला
– अपिहिमाल गाउँपालिका, दार्चुला
– लेकम गाउँपालिका, दार्चुला
– गौरीगंगा नगरपालिका, कैलाली
– गोदावरी नगरपालिका, कैलाली
– टीकापुर नगरपालिका, कैलाली
– घोडाघोडी नगरपालिका, कैलाली
– लम्कीचुहा नगरपालिका, कैलाली
– चुरे गाउँपालिका, कैलाली
– मोहन्याल गाउँपालिका, कैलाली
– वेदकोट नगरपालिका, कञ्चनपुर
– बेलडाँडी गाउँपालिका, कञ्चनपुर

कांग्रेसले जितेका ११५ इकाइ

– गौरादह नगरपालिका, झापा
– झापा गाउँपालिका, झापा
– बाह्रदशी गाउँपालिका, झापा
– मेरिङदेन गाउँपालिका, ताप्लेजुङ
– त्रिवेणी आठराई गाउँपालिका, ताप्लेजुङ
– सिरिजंघा गाउँपालिका, ताप्लेजुङ
– सिदिङ्वा गाउँपालिका, ताप्लेजुङ
– तुम्वेवा गाउँपालिका, पाँचथर
– फाल्गुनन्द गाउँपालिका, पाँचथर
– फिदिम नगरपालिका, पाँचथर
– फालेलुङ गाउँपालिका, पाँचथर
– रोङ गाउँपालिका, इलाम
– माक्सेबुङ गाउँपालिका, इलाम
– फाकफोकथुम गाउँपालिका, इलाम
– चिचिला गाउँपालिका, संखुवासभा
– भोटखोला गाउँपालिका, संखुवासभा
– सिलिचोङ गाउँपालिका, संखुवासभा
– धर्मदेवी गाउँपालिका, संखुवासभा
– पाँचखपन गाउँपालिका, संखुवासभा
– लालीगुँरास नगरपालिका, तेह्रथुम
– भोजपुर नगरपालिका, भोजपुर
– अरुण गाउँपालिका, भोजपुर
– साल्पासिलिछो गाउँपालिका, भोजपुर
– षडानन्द नगरपालिका, भोजपुर
– हलेसी तुवाचुङ नगरपालिका, खोटाङ
– दिप्रुङ गाउँपालिका, खोटाङ
– ऐंसेलुखर्क गाउँपालिका, खोटाङ
– बराहपोखरी गाउँपालिका, खोटाङ
– सोलुदूधकुण्ड गाउँपालिका, सोलुखुम्बु
– चौदण्डीगढी नगरपालिका, उदयपुर
– चम्पादेवी गाउँपालिका, ओखलढुंगा
– सुनकोशी गाउँपालिका, ओखलढुंगा
– खिजीदेम्बा गाउँपालिका, ओखलढुंगा
– मानेभन्ज्याङ गाउँपालिका, ओखलढुंगा
– रतुवामाई नगरपालिका, मोरङ
– लेटाङ नगरपालिका, मोरङ
– सुन्दरहरैंचा नगरपालिका, मोरङ
– सुनवर्षी नगरपालिका, मोरङ
– कटहरी गाउँपालिका, मोरङ
– केराबारी गाउँपालिका, मोरङ
– गढी गाउँपालिका, सुनसरी
– इनरूवा नगरपालिका, सुनसरी
– रामधुनी नगरपालिका, सुनसरी
– हरिनगरा गाउँपालिका, सुनसरी
– देवानगञ्ज गाँउपालिका, सुनसरी
– कोशी गाउँपालिका, सुनसरी

– प्रतापपुर गाउँपालिका, नवलपरासी

– सुनवल नगरपालिका, नवलपरासी
– रामग्राम नगरपालिका, नवलपरासी
– मायादेवी गाउँपालिका, रूपन्देही
– देवदह नगरपालिका, रूपन्देही
– बुद्धभूमि नगरपालिका, कपिलवस्तु
– बाणगंगा नगरपालिका, कपिलवस्तु
– कपिलवस्तु नगरपालिका, कपिलवस्तु
– यशोधरा गाउँपालिका, कपिलवस्तु
– रामपुर नगरपालिका, पाल्पा
– माथागढी गाउँपालिका, पाल्पा
– रैनादेवी छहरा गाउँपालिका, पाल्पा
– बगनाशकाली गाउँपालिका, पाल्पा
– गुल्मी दरबार गाउँपालिका, गुल्मी
– चन्द्रकोट गाउँपालिका, गुल्मी
– सत्यवती गाउँपालिका, गुल्मी
– कालीगण्डकी गाउँपालिका, गुल्मी
– सन्धिखर्क नगरपालिका, अर्घाखाँची
– छत्रदेव गाउँपालिका, अर्घाखाँची
– शीतगंगा नगरपालिका, अर्घाखाँची
– पाणिनी गाउँपालिका, अर्घाखाँची
– ऐरावती गाउँपालिका, प्यूठान
– नौबहिनी गाउँपालिका, प्यूठान
– गौमुखी गाउँपालिका, प्यूठान
– लुंग्री गाउँपालिका, रोल्पा
– शान्तिनगर गाउँपालिका, दाङ
– राजपुर गाउँपालिका, दाङ
– राप्ती गाउँपालिका, दाङ
– डुडुवा गाउँपालिका, बाँके
– राप्तीसोनारी गाउँपालिका, बाँके
– गेरूवा गाउँपालिका, बर्दिया
– गुलरिया नगरपालिका, बर्दिया

– पञ्चदेवल विनायक नगरपालिका, अछाम

– कमलबजार नगरपालिका, अछाम
– तुर्माखाँद गाउँपालिका, अछाम
– ढकारी गाउँपालिका, अछाम
– बन्नीगढी जयगढ गाउँपालिका, अछाम
– काँडा गाउँपालिका, बझाङ
– बुंगल नगरपालिका, बझाङ
– सुर्मा गाउँपालिका, बझाङ
– खप्तडछान्ना गाउँपालिका, बझाङ
– त्रिवेणी नगरपालिका, बाजुरा
– छेडेदह गाउँपालिका, बाजुरा
– बडिमालिका गाउँपालिका, बाजुरा
– हिमाली गाउँपालिका, बाजुरा
– बूढीगंगा नगरपालिका, बाजुरा
– बूढीनन्दा नगरपालिका, बाजुरा
– परशुराम नगरपालिका, डडेल्धुरा
– आलिताल गाउँपालिका, डडेल्धुरा
– गन्यापधुरा गाउँपालिका, डडेल्धुरा
– भागेश्वर गाउँपालिका, डडेल्धुरा
– शिखर नगरपालिका, डोटी
– केआई सिंह गाउँपालिका, डोटी
– बडिकेदार गाउँपालिका, डोटी
– दशरथ चन्द नगरपालिका, बैतडी
– मेलौली नगरपालिका, बैतडी
– पाटन नगरपालिका, बैतडी
– सुर्नया गाउँपालिका, बैतडी
– शिवनाथ गाउँपालिका, बैतडी
– सिगास गाउँपालिका, बैतडी
– शैल्यशिखर नगरपालिका, दार्चुला
– महाकाली नगरपालिका, दार्चुला
– मालिकार्जुन गाउँपालिका, दार्चुला
– दुहुँ गाउँपालिका, दार्चुला
– व्यास गाउँपालिका, दार्चुला
– जोशीपुर गाउँपालिका, कैलाली
– बर्दगोरिया गाउँपालिका, कैलाली
– महाकाली नगरपालिका, कञ्चनपुर
– शुक्लाफाँटा नगरपालिका, कञ्चनपुर

माओवादीले जितेका ३६ इकाइ

– मिक्लाजुङ गाउँपालिका, पाँचथर
– आमचोक गाउँपालिका, भोजपुर
– साकेला गाउँपालिका, खोटाङ
– लिखुपिके गाउँपालिका, सोलुखुम्बु
– महाकुलुङ गाउँपालिका, सोलुखुम्बु
– दूधकौशिका गाउँपालिका, सोलुखुम्बु
– सुनकोशी गाउँपालिका, उदयपुर
– चिसंखुगढी गाउँपालिका, ओखलढुंगा

– पाल्हीनन्दन गाउँपालिका, नवलपरासी

– धुर्कोट गाउँपालिका, गुल्मी
– भूमिकास्थान नगरपालिका, अर्घाखाँची
– भूमे गाउँपालिका, रुकुम
– सिस्ने गाउँपालिका, रुकुम
– पुथा उत्तरगंगा गाउँपालिका, रुकुम
– थवाङ गाउँपालिका, रोल्पा
– सुनछहरी गाउँपालिका, रोल्पा
– सुकीदह गाउँपालिका, रोल्पा
– रोल्पा नगरपालिका, रोल्पा
– दुईखोली गाउँपालिका, रोल्पा
– माडी गाउँपालिका, रोल्पा
– सुवर्णावती गाउँपालिका, रोल्पा
– बंगलाचुली गाउँपालिका, दाङ
– बार बर्दिया नगरपालिका, बर्दिया
– मधुवन नगरपालिका, बर्दिया
– राजापुर गाउँपालिका, बर्दिया
– ओमसतिया गाउँपालिका, रूपन्देही
– प्यूठान नगरपालिका, प्यूठान

– मेल्लेख गाउँपालिका, अछाम

– अजयमेरु गाउँपालिका, डडेल्धुरा
– बोगटान गाउँपालिका, डोटी
– पुरचौडी नगरपालिका, बैतडी
– मार्मा गाउँपालिका, दार्चुला
– रामारोशन गाउँपालिका, अछाम
– भजनी नगरपालिका, कैलाली
– कैलारी गाउँपालिका, कैलाली
– लालझाडी गाउँपालिका, कञ्चनपुर

संघीय समाजवादी फोरमले जितेका स्थानीय ६ इकाइ

– भोक्राहा गाउँपालिका, सुनसरी

– गैडहवा गाउँपालिका, रूपन्देही

– रोहिणी गाउँपालिका, रुपन्देही
– मर्चवारी गाउँपालिका, रूपन्देही
– मायादेवी गाउँपालिका, कपिलवस्तु
– नैनापुर गाउँपालिका, बाँके

फोरम लोकतान्त्रिकले जितेका ६ इकाइ

– दुहवी नगरपालिका, सुनसरी

– बर्जु गाउँपालिका, सुनसरी
– बूढीगंगा गाउँपालिका, मोरङ

– सरावल गाउँपालिका, नवलपरासी

– सम्मरीमाई गाउँपालिका, रूपन्देही

– जानकी गाउँपालिका, कैलाली

राप्रपाले जितेका ४ इकाइ

– कचनकवल गाउँपालिका, झापा

– हल्दीबारी गाउँपालिका, झापा
– गौरीगञ्ज गाउँपालिका, झापा

– नेपालगञ्ज उपमहानगरपालिका, बाँके