अपडेटः १०४ स्थानीय तहको मतपरिणाम सार्वजनिक, कुन दल कहाँ भए विजयी ?

504
views

असोज, ७ गते । दुई नम्बर प्रदेशका १३६ स्थानीय तहको मतपरिणाम आउने क्रम जारी छ। मतगणना भइरहेका १३६ मध्ये हालसम्म १०४ स्थानीय तहको मतपरिणाम सार्वजनिक भएको छ। मतपरिणाम सार्वजनिक भएका १०४ स्थानीय तहमा सबैभन्दा बढी कांग्रेसले ३३ वटा स्थानीय तहमा जित हासिल गरेको छ। नेपालखबरलाई प्राप्त पछिल्लो मतपरिणाम अनुसार नेकपा माओवादी केन्द्र १८,संघीय समाजवादी फोरम नेपाल १८ र राजपा नेपालले १७, नेकपा एमाले १२, नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ३, नेपाली जनता दल २ र नयाँ शक्ति नेपालले एउटा स्थानीय तहमा जित हासिल गरेका छन्।

हेर्नुस् सूची, कुन दलले कहाँ जिते ?

नेपाली कांग्रेस
१.परोहा नगरपालिका, रौतहट, शेख वकिल
२.पर्सागढी नगरपालिका, पर्सा, लोकनारायण यादव
३.हरिपुर्वा नगरपालिका, सर्लाही, सियाराम राय
४.लोहारपट्टी नगरपालिका, महोत्तरी, शैलेन्द्र यादव
५.क्षिरेश्वर नगरपालिका, धनुषा, योगेन्द्र पन्जियार
६.निजगढ नगरपालिका, बारा, सुरेश कुमार खनाल
७.कल्याणपुर नगरपालिका, सिरहा, सूर्यनाथ मण्डल
८.गढीमाई नगरपालिका, रौतहट, श्यामप्रसाद यादव
९.बलवा नगरपालिका, महोत्तरी, विनोद यादव
१०.चन्द्रपुर नगरपालिका, रौतहट, रामचन्द्र चौधरी
११.फतुवा विजयपुर नगरपालिका, रौतहट, गोपाल राय यादव
१२.राजदेवी नगरपालिका, रौतहट, धिरेन्द्रकुमार सिंह
१३.सिम्रौनगढ नगरपालिका, बारा, विजयसंकर यादव
१४.औरही नगरपालिका, महोत्तरी, सुनिलकुमार यादव
१५.धनुषाधाम नगरपालिका, धनुषा, बालेश्वर मण्डल
१६.कमला नगरपालिका, धनुषा, रामउद्गार गोइत
१७.जनक नन्दनी गाउँपालिका, धनुषा, अब्दुल बारिक शेख
१८.नवराजपुर गाउँपालिका, सिरहा, विश्वमोहन प्रसाद यादव
१९.औरही गाउँपालिका, धनुषा, ब्रह्मदेव यादव
२०.धनकौल गाउँपालिका, सर्लाही, राम आश्रय साह
२१.करैयामाई गाउँपालिका, बारा, भुवनेश्वर धामी
२२.बेल्ही चपेना गाउँपालिका, सप्तरी, परमानन्द यादव
२३.रामनगर गाउँपालिका, सर्लाही, कृष्णप्रसाद बर्मा
२४.धनौजी गाउँपालिका, धनुषा, बद्रीनारायण सिंह
२५.बसबरिया गाउँपालिका, सर्लाही, रामअयोध्या यादव
२६.अग्नीसाइर कृष्णासवरण गाउँपालिका, सप्तरी, पर्शुराम चौधरी
२७.विष्णुपुर गाउँपालिका, सप्तरी, निलाम्बर यादव
२८. नगराईन नगरपालिका, धनुषा, प्रमेश्वर साह
२९.दुर्गाभगवती गाउँपालिका,रौतहट,अरुण साह
३०.वृन्दावन नगरपालिका, रौतहट, रामस्नेही यादव
३१. राजपुर नगरपालिका, रौतहट, मोहम्मद सकिल
३२. सुरुङा नगरपालिका, सप्तरी, मुक्तिनाथ चौधरी
३३.धोबिनी गाउँपालिका, पर्सा, सुरेन्द्रप्रसाद कुर्मी

नेकपा एमाले
१.सप्तकोशी नगरपालिका, सप्तरी, उत्तम कुमार शर्मा
२.हरिवन नगरपालिका, सर्लाही, गणेश प्रसाई
३.मिथिला बिहारी नगरपालिका, धनुषा, अनिल यादव
४.सुखिपुर नगरपालिका, सिरहा, रामअवतार यादव
५.मुखियापट्टी मुसहरनिया गाउँपालिका, धनुषा, मनोज यादव
६.बटेश्वर गाउँपालिका, धनुषा, डम्बर बहादुर राउत
७.पटेर्बा सुगौली गाउँपालिका, पर्सा, हरिनारायण चौधरी
८.नरहा गाउँपालिका, सिरहा, रामशरण यादव
९.सखुवा नान्कारकट्टी गाउँपालिका, सिरहा, केदारनाथ यादव
१०.लालबन्दी नगरपालिका, सर्लाही, मानबहादुर खड्का
११.मिथिला नगरपालिका, धनुषा, हरिनारायण महतो
१२.लहान नगरपालिका, सिरहा, मुन्नी साह

नेकपा माओवादी केन्द्र
१.कर्जन्हा नगरपालिका, सिरहा, गंगा पासवान
२.मौलापुर नगरपालिका, रौतहट, रिना साह
३.रामगोपालपुर नगरपालिका, महोत्तरी, अशोककुमार मण्डल
४.गौशाला नगरपालिका, महोत्तरी, शिवनाथ महतो
५.मिर्चैया नगरपालिका, सिरहा, श्रवणकुमार यादव
६.सहिदनगर नगरपालिका, धनुषा, उदयकुमार यादव
७.बागमती नगरपालिका, सर्लाही, भरतकुमार थापा
८.धनगढीमाई नगरपालिका, सिरहा, हरिनारायण चौधरी
९.औरही गाँउपालिका, सिरहा, सिद्धार्थ यादव
१०.ठोरी गाउँपालिका, पर्सा, पदमलाल श्रेष्ठ
११.अर्नामा गाउँपालिका, सिरहा, ठकु महतो कोइरी
१२.यमुनामाई गाउँपालिका, रौतहट, श्रीप्रसाद मुखीया बीन
१३.महोत्तरीको साम्सी गाउँपालिका, महोत्तरी, फारुक शेख
१४.छिपहरामाई गाउँपालिका, पर्सा, मनोज कुमार
१५. चक्रघट्टा गाउँपालिका, सिरहा, विक्रम यादव
१६.विदेह नगरपालिका, धनुषा, वेचनदास तम्मा
१७.जगरनाथपुर गाउँपालिका, पर्सा, जालिम मिया अन्सारी
१८.बर्दिवास नगरपालिका, महोत्तरी, विदुरकुमार कार्की

राजपा नेपाल
१.हंशपुर नगरपालिका, धनुषा, रामज्ञान मण्डल
२.भंगाहा नगरपालिका, महोत्तरी, सञ्जिवकुमार साह
३.डाक्नेश्वरी नगरपालिकामा, सप्तरी, शिवनारायण साह
४.मटिहानी नगरपालिका, महोत्तरी, हरिप्रसाद मण्डल
५.गौर नगरपालिका, रौतहट, अजय गुप्ता
६.कौडेना गाउँपालिका, सर्लाही, रामप्रसाद राय यादव
७.देवताल गाउँपालिकामा, बारा, चन्दन कुमार सिंह
८.महोत्तरी गाउँपालिका, महोत्तरी, सुनिल राय
९.रुपनी गाउँपालिका, सप्तरी, हरेराम यादव
१०.ब्रम्हपुरी गाउँपालिका, सर्लाही, विनोदकुमार साह
११.परवानीपुर गाउँपालिका, बारा, हरिनारायण साह
१२.कालिकामाई गाउँपालिका, पर्सा, नथुनी कुशवाह
१३.एकडारा गाउँपालिका, महोत्तरी, रामचविला साह
१४.गुजरा नगरपालिका, रौतहट, सन्तलाल प्रसाद चौधरी
१५. तिलाठी–कोइलाडी गाउँपालिका, सप्तरी, सतिश सिंह
१६. चन्द्रनगर गाउँपालिका, सर्लाही, महेन्द्र महतो
१७. जलेश्वर नगरपालिका, महोत्तरी, राम शंकर मिश्र

संघीय समाजवादी फोरम
१.बोधिमाइ नगरपालिका, रौतहट, राजिवरञ्जन यादव
२.पचरौता नगरपालिका, बारा, रमेशकुमार यादव
३.देवाही गोनाही नगरपालिका, रौतहट, धर्मेन्द्र पटेल
४.गणेशमान चारनाथ नगरपालिका, धनुषा, रामबाबु यादव
५.भगवानपुर गाउँपालिका, सिरहा, बेचनप्रसाद यादव
६.पर्सा गाउँपालिका, सर्लाही, किसुनदेव राय
७. सोनमा गाउँपालिका, महोत्तरी, राजकुमार यादव
८.विन्दवासिनी गाउँपालिका, पर्सा, श्रीलाल साह कानु
९.तिरहुत गाउँपालिका, सप्तरी, हेमन्तकुमार बहडखेर
१०.विष्णुपुर गाउँपालिका, सिरहा, जागेश्वर यादव
११.लक्ष्मीनियाँ गाउँपालिकामा, धनुषा, विन्दश्वेर यादव
१२.फेटा गाउँपालिका, बारा, अमिरीलाल प्रसाद
१३. माधव नारायण नगरपालिका, रौतहट, वीरेन्द्र यादव
१४. वरियारपट्टी गाउँपालिका, सिरहा, सन्तोषकुमार महतो
१५. सुवर्णपुर गाउँपालिका, बारा, महेन्द्र यादव
१६. बोदे बर्साइन नगरपालिका, सप्तरी, आतिश सिंह यादव
१७. बलान–बिहुल गाउँपालिका, सप्तरी, दयानन्द गोइत
१८.सखुबाप्रसौनी, पर्सा, प्रदिप कुमार जयसबाल

नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम
१.ईशानाथ नगरपालिका, रौतहट, सन्तोष मेहता
२.विष्णु गाउँपालिका, सर्लाही, जवाहरलाल यादव
३.विश्रामपुर गाउँपालिका, बारा, अमेरीलाल राउत

नेपाली जनता दल
१.कालिकामाई गाउँपालिका, पर्सा, नथुनीप्रसाद कुशवाहा
२.पोखरिया नगरपालिका, पर्सा, दीप नारायाण रौनियार

नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल
१. छिन्नमस्ता गाउँपालिका, सप्तरी, सुर्यनारायण मण्डल

नेपाल खबरबाट